E – Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – zastosowanie / Poradnik EkoKrem

Miłorząb japoński – właściwości i działanie

Miłorząb japoński właściwości i działanie, to gatunek drzewa z rodziny miłorząbowatych, który jest obecny na ziemi od 150 milionów lat! Jego właściwości dotyczą głównie zaburzeń ukrwienia mózgowego. Należą do nich m.in. demencja, choroba Alzheimera oraz osłabienie pamięci i koncentracji. To niezwykły dar natury, który wykorzystywany jest w medycynie neurologicznej, ale tak samo doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji delikatnej cery.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego

Miłorząb japoński skutecznie wykorzystywany jest podczas pielęgnacji cery naczynkowej, dojrzałej – tam, gdzie skóra wymaga szczególnej uwagi. Takim miejscem najczęściej jest skóra w okolicach oczu, gdzie pojawiają się uporczywe cienie pod oczami, opuchlizna czy siateczka zmarszczek. Niezwykłe właściwości zawarte w ekstrakcie z miłorzębu japońskiego zawiera delikatny krem regenerujący pod oczy, którego działanie wzmacnia naczynia krwionośne skóry, wspomagając ich przepuszczalność oraz likwidując oznaki starzenia!

Przeciwzmarszczkowy i ujędrniający

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego doskonale wpływa na poprawę krążenia obwodowego. Komórki w organizmie są wówczas lepiej zaopatrywane w tlen oraz składniki odżywcze, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Nasze kremy pod oczy zawierają wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu stosując je unikniesz przykrych problemów skórnych, zwłaszcza przy delikatnej cerze naczynkowej. Pozwól swojej skórze poczuć zestaw delikatnych formuł, stosowanych w naszych naturalnych kremach i zapewnij jej tylko to co najlepsze!